Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Nebankovní společnosti

Vytvořeno 22.10.2010 20:07:35 | Poslední změna 22.10.2010 20:07:49
Mnohé Nebankovní společnosti lákají své potenciální klienty na heslo: půjčka pro každého. V tomto směru mnohé nelžou, protože poskytují půjčku opravdu téměř každému žadateli. Nezáleží na příjmu, postavení ve společnosti či historii, která způsobila zápis do bankovního registru, čímž znemožnila získání půjčky v bance. Nebankovní subjekty si riziko poskytnutí půjček rizikovým skupinám osob zajistily.
Půjčky bez jakýchkoliv omezení příjmu jsou z hlediska celkového splacení velmi nevýhodné. Poskytovatelé si riziko možného nesplácení ošetřili vysokými poplatky. Proto se jim počáteční riziko niekoľkopercentne zhodnotí.
K úvěrům bez příjmových omezení je často požadováno ručení. V případě nesplácení nebankovní instituce rychlé přistoupí k exekucí, čímž získá finanční prostředky, které půjčila klientovi.
Při využití této půjčky by se měli lidé držet starého hesla: "Opatrnosti není nikdy dost."

Že se internet stává centrem dění všech oblastí tak i působnost nebankovních institucí se soustředí do této světové sféry. Snaží se konečným klientům služby zjednodušit a udělat jejich více dostupnějšími. Proto začali své služby nabízet i prostřednictvím celosvětové on-line sítě.
No nejen Nebankovní společnosti ale i banky umožnit využití internetu na požádání si o půjčku. Na stránce banky vyplníte příslušný formulář a vaše půjčka se dostává do procesu zpracování. Avšak na dotvoření všech údajů musí klient navštívit pobočku.
U nebankovních společností je mechanismus poskytování on-line půjček mírně odlišný. K jejímu získání je někdy nutné doložit doklad o příjmu a při první půjčce i doklad totožnosti, proto je nutné navštívit zastoupení. No při další půjčce ji klient dostane, aniž musel vyjít z domu.
On-line půjčky se mohou stát nebezpečné, protože o podmínkách dané půjčky se na internetu dozvíme málo.