Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Půjčky ostatní

V současnosti s rozšířením služeb internetu se stávají oblíbenými online půjčky. Jejich největší výhodou je rychlost. O půjčku můžete požádat v pohodlí vašeho domova a zprávu o přidělení nebo nezadání půjčky dostanete do 24 hodin. Službu internetové půjčky nabízejí jak nebankovní, tak i bankovní instituce. Při žádání o úvěr přes internet, banka vyžaduje všechny potvrzení jako při klasickém vyřizování, ale v elektronické podobě. Samozřejmě je nutné při vyšších částkách ručit nemovitostí nebo si zabezpečit ručitele.


Téměř všechny nebankovní společnosti nabízejí online půjčku. Na stránce poskytovatele jednoduše vyplníte příslušnou formulář av krátké době máte peníze na svém účtu. Nepotřebujete téměř žádné potvrzení, ručení jen při vyšších částkách. Ve srovnání s bankami zaplatíte více za vyřízení půjčky a může se stát, že ji několikrát proplatíte. Proto si při vyřizování půjčky přes internet dávejte větší pozor na podvodníky a své osobní údaje.

Pokud jste si již někdy vzali půjčku od banky a nebyli jste schopni ji splácet, máte záznam v bankovním registru. Jedním z kroků při přidělení půjčky od banky je ověření zákazníka. Každá bankovní instituce zapisuje svých splácení neschopných zákazníků do bankovního registru. Pokud se tedy vaše jméno nachází v zmíněném registru, půjčku z jakékoliv banky již s jistotou nedostanete. Banky ve vás vidí velké riziko, proto raději přisoudí úvěr jiné důvěryhodněji osobě. Jediným zbývajícím řešením pro Vás je žádost o půjčku bez registru.


Společnosti, které je poskytují nevyžadují čistý bankovní registr. Najdete je jednoduše i na internetu. Takový typ půjčky nabízí téměř každá nebankovní společnost. Můžete si zapůjčit částku až do několik statisíců. Riziko s vámi spojené si společnost vynahradí vysokými poplatky za vyřízení půjčky a vysokou roční procentní sazbou nákladů.